W 2023 stawiamy na jakość

Do tej pory na początku stycznia mieliśmy już przygotowaną większość noworocznych planów. W tym roku daliśmy sobie przestrzeń na to, aby plany dojrzewały i ulegały tylu modyfikacjom aż powiemy sobie: „to jest to nad czym chcemy pracować i co chcemy w dalszym ciągu doskonalić!”. Ten rok to pole do jeszcze większego rozwoju. Stawiamy na szkolenia i lepsze poznanie siebie. I choć cele SMART bardzo dobrze znamy i wdrażamy od dawna, jesteśmy w nie zaangażowani bardziej niż kiedykolwiek. Są bazą do tegorocznych planów i rozwiązań. Biznesowo jesteśmy otwarci na współpracę z zupełnie nowymi rynkami, a także dbanie o to co już zbudowaliśmy. Przed nami projekty, które do tej pory były w sferze marzeń, a o których będziemy Was informować niebawem. Rozbudowaliśmy naszą stronę internetową i wracamy do Social Media właśnie po to, by być z Wami jeszcze bliżej. Chcemy dzielić się swoją wiedzą, ale i czerpać ją od Was.

I choć, jak to w każdym biznesie zawsze można chcieć „więcej, lepiej i szybciej”, doszliśmy do momentu, w którym zdecydowanie stawiamy na jakość. Wiemy, że czasami ciężko jest zwolnić, ale podchodzimy do tego mądrzejsi o wiele doświadczeń. I to nasz wspólny cel na 2023. W związku z tym, że to właśnie jakość jest mianownikiem naszych wspólnych planów, rozpoczęliśmy 2023 od:

  • spotkań biznesowych z naszymi kontrahentami w Polsce i Europie – nowe projekty czekają, co więcej możemy obiecać, że w niedalekiej przyszłości będziemy mieli dla Was świetne oferty,
  • talentów Gallupa – badamy swoje silne strony w zespole i decydujemy się z nich czerpać, aby w pełni korzystać z potencjału, który mamy w teamie #dudekworldwide; uczymy się jeszcze lepiej ze sobą współpracować – chcemy, żeby było miło, skutecznie i efektywnie,
  • pierwszych szkoleń w tym roku – zaczynamy od kreatywnego zarządzania i na pewno na tym nie poprzestajemy – nie podążamy w kierunku bycia niezastąpionym, idziemy w kierunku bycia niepowtarzalnym.