O firmie

Działamy na rynku zarówno polskim, jak i europejskim już od 2014 roku – od początku zajmujemy się dystrybucją używanych rusztowań, które sprowadzamy jedynie od zaufanych dostawców. Przez ten czas mieliśmy przyjemność nawiązać współpracę z wieloma klientami biznesowymi, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć, że w branży rusztowań nie ma już dla nas niespodzianek. W naszych działaniach wykorzystujemy specjalistyczną wiedzę zdobytą między innymi w krajach skandynawskich, gdzie pracowaliśmy przy bardzo zaawansowanych projektach. 

Dzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu staliśmy się jednym z czołowych dystrybutorów rusztowań używanych w Polsce i Europie. Sprowadzane przez nas sprzęty pochodzą z różnych krajów; co więcej, wszystkie z nich są dokładnie weryfikowane pod kątem jakości i sprawności. Współpracujemy z ponad 30 dostawcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować rusztowania do dowolnego projektu. 

W samym 2021 roku zleciliśmy ponad 200 transportów, które obejmowały łącznie ponad 4 500 ton rusztowań.

Współpraca z firmą Dudek Worldwide to gwarancja dotrzymania terminów oraz sprawnej realizacji zamówień.

Dbamy o to, by nasi klienci mogli liczyć na rzetelność i eksperckie wsparcie w dziedzinie rusztowań.  Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie – nasza obsługa nie ma sobie równych w zakresie sprzedaży. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań, aby każdy system rusztowań był perfekcyjnie dopasowany do potrzeb danego klienta. 

Nasze wartości

Stale inwestujemy w swój rozwój, stawiając przy tym przede wszystkim na trwałe i szczere kontakty z kontrahentami. Każdy z naszych partnerów może skorzystać ze specjalistycznej porady, w ramach której sporządzimy oraz wycenimy projekt. Wierzymy, że doskonała komunikacja jest drogą do sukcesu – dlatego kładziemy nacisk na sprawne rozwiązywanie wszelkich wątpliwości naszych klientów.