Nasz zespół

Firma Dudek Worldwide to zgrany zespół, w którym każdy ma określoną rolę i wszyscy mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony współpracowników. Dobra atmosfera to dla nas podstawa – zapraszamy do poznania naszej kadry.

Marcin Dudek

prezes Dudek Worldwide

Założyciel firmy Dudek Rusztowania, a następnie Dudek Worldwide Sp. z o.o. Zna branżę od podszewki dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas pracy przy rusztowaniach w Niemczech oraz Danii. Najważniejsza osoba w firmie – Marcin jest odpowiedzialny za prowadzenie i rozwój działu handlowego, a także pozyskiwanie nowych rynków. Prywatnie miłośnik piłki nożnej oraz motoryzacji.

Katarzyna Dudek

wiceprezes Dudek Worldwide

Ukończyła kierunek Business Administration na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Odpowiada za fundamenty naszej działalności w postaci zaplecza administracyjnego czy organizację pracy biura, na co składa się m.in. planowanie i kontrolowanie kosztów czy nadzór nad dokumentami. Zajmuje się także prowadzeniem rekrutacji, zarządzaniem rozwojem pracowników oraz dbaniem o publiczny wizerunek firmy. Mama dwójki dzieci, miłośniczka odkrywania świata poprzez podróże, języków obcych oraz sportu.

Marcin Burnecki

kierownik ds. operacji magazynowych

Członek naszej załogi o najdłuższym stażu – mamy przyjemność współpracować już od 5 lat. Zajmuje się m.in. kontrolą jakości oraz załadunkiem rusztowań na magazynie w Bralinie. Prywatnie fan motoryzacji.

Patrycja Pietruszka

asystentka zarządu

Do zadań Patrycji należą m.in. praca związana z obiegiem dokumentacji wewnątrz firmy, kontaktowanie się z kontrahentami czy nadzorowanie prac administracyjno-biurowych. Prywatnie miłośniczka podróży do dalekich, egzotycznych krajów.

Natalia Gliszczyńska

specjalistka ds. marketingu

Odpowiedzialna za wszelkie kwestie związane z promowaniem firmy Dudek Worldwide, w tym wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych oraz dbanie o wizerunek naszej organizacji. Do obowiązków Natalii należy również pilnowanie stałego, sprawnego przepływu informacji pomiędzy pracownikami bądź naszą firmą oraz kontrahentami. Miłośniczka Grecji i wszystkiego, co greckie.