Nasz zespół

Firma Dudek Worldwide to zgrany zespół, w którym każdy ma określoną rolę i wszyscy mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony współpracowników. Dobra atmosfera to dla nas podstawa – zapraszamy do poznania naszej kadry.

Marcin Dudek

Prezes Dudek Worldwide

Założyciel firmy Dudek Rusztowania, a następnie Dudek Worldwide Sp. z o.o. Zna branżę od podszewki dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas pracy przy rusztowaniach w Niemczech oraz Danii. Najważniejsza osoba w firmie – Marcin jest odpowiedzialny za prowadzenie i rozwój działu handlowego, a także pozyskiwanie nowych rynków. Konsekwetnie dąży do celu. Dla Marcina nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia to cele z terminem realizacji. Prywatnie miłośnik piłki nożnej oraz motoryzacji.

Katarzyna Dudek

Wiceprezes Dudek Worldwide

Ukończyła kierunek Business Administration na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Odpowiada za fundamenty naszej działalności w postaci zaplecza administracyjnego czy organizację pracy biura, na co składa się m.in. planowanie i kontrolowanie kosztów czy nadzór nad dokumentami. Zajmuje się także prowadzeniem rekrutacji, zarządzaniem rozwojem pracowników oraz dbaniem o publiczny wizerunek firmy. Mama dwójki dzieci, miłośniczka odkrywania świata poprzez podróże, języków obcych oraz sportu.

Marcin Burnecki

Kierownik ds. operacji magazynowych

Członek naszej załogi o najdłuższym stażu – mamy przyjemność współpracować już od 5 lat. Zajmuje się m.in. kontrolą jakości oraz załadunkiem rusztowań na magazynie w Bralinie. Marcin przykłada ogromną wagę do szczegółów, dzięki czemu nasi Klienci bardzo rzadko zgłaszają uwagi. Prywatnie fan motoryzacji.

Natalia Gliszczyńska

Accounting Manager​

Natalia przy ścisłej współpracy z księgowością zajmuje się wszelkimi kwestiami związanymi z fakturami i nadzorowaniem płatności. Tworzy raporty i optymalizuje procesy na linii magazyn – dział handlowy. Odpowiedzialna za sprawny przepływ informacji pomiędzy pracownikami, naszą firmą oraz kontrahentami. Natalia to doskonale zorganizowana, ambitna, z entuzjastycznym podejściem do życia, miłośniczka podróży do Grecji.

JOANNA TOMASZCZYK

Office Manager

Do głównych zadań Joanny należy przygotowywanie raportów i innych dokumentów związanych z firmą, a także dbałość o prawidłowy ich obieg. Joanna pomaga w realizacji bieżących zadań całego zespołu, a także kontaktuje się z firmami i instytucjami zewnętrznymi. Prywatnie jest miłośniczką jazdy konnej, biegania i zdrowego stylu życia.