Nasz zespół

Firma Dudek Worldwide to zgrany zespół, w którym każdy ma określoną rolę i wszyscy mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony współpracowników. Dobra atmosfera to dla nas podstawa – zapraszamy do poznania naszej kadry.

Marcin Dudek

Prezes Dudek Worldwide

Założyciel firmy Dudek Rusztowania, a następnie Dudek Worldwide Sp. z o.o. Zna branżę od podszewki dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas pracy przy rusztowaniach w Niemczech oraz Danii. Najważniejsza osoba w firmie – Marcin jest odpowiedzialny za prowadzenie i rozwój działu handlowego, a także pozyskiwanie nowych rynków. Konsekwetnie dąży do celu. Dla Marcina nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia to cele z terminem realizacji. Prywatnie miłośnik piłki nożnej oraz motoryzacji.


+48 784 884 123

Katarzyna Dudek

Wiceprezes Dudek Worldwide

Ukończyła kierunek Business Administration na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Odpowiada za fundamenty naszej działalności w postaci zaplecza administracyjnego czy organizację pracy biura, na co składa się m.in. planowanie i kontrolowanie kosztów czy nadzór nad dokumentami. Zajmuje się także prowadzeniem rekrutacji, zarządzaniem rozwojem pracowników oraz dbaniem o publiczny wizerunek firmy. Mama dwójki dzieci, miłośniczka odkrywania świata poprzez podróże, języków obcych oraz sportu.


+48 505 549 614

Marcin Burnecki

Kierownik ds. operacji magazynowych

Członek naszej załogi o najdłuższym stażu – mamy przyjemność współpracować już od 5 lat. Zajmuje się m.in. kontrolą jakości oraz załadunkiem rusztowań na magazynie w Bralinie. Marcin przykłada ogromną wagę do szczegółów, dzięki czemu nasi Klienci bardzo rzadko zgłaszają uwagi. Prywatnie fan motoryzacji.


+48 793 382 987

Monika Liszka

Office Assistant

Monika to osoba, która pomaga w codziennych zadaniach biurowych, takich jak korespondencja, organizacja spotkań i przygotowywanie dokumentów. Pomaga zwiększać wydajność pracy wszystkich działów.


+48 882 911 734

JOANNA TOMASZCZYK

Accounting Manager​

Joanna przy ścisłej współpracy z księgowością zajmuje się wszelkimi kwestiami związanymi z fakturami i nadzorowaniem płatności. Tworzy raporty i optymalizuje procesy na linii magazyn – dział handlowy. Odpowiedzialna za sprawny przepływ informacji pomiędzy pracownikami, naszą firmą oraz kontrahentami. Joanna to doskonale zorganizowana, ambitna, dokładna, miłośniczka sportu, teatru i zdrowego stylu życia.


+48 539 303 810