Natalia jest z nami już 2 lata!

Fundamentem każdej firmy są ludzie. Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że za każdym sukcesem w biznesie stoi dobry zespół. I choć wiemy, że stworzenie idealnego teamu stanowi prawdziwe wyzwanie, mamy to szczęście, że nasi ludzie chcą z nami pracować na wspólne sukcesy. A to już naprawdę dużo. Natalia właśnie obchodzi 2. rocznicę w Dudek Worldwide i jest świetnym przykładem na to, jak dobrze wykonywać swoje obowiązkowi, a przy okazji być osobą, z którą cały zespół chce pracować.  

Natalia pełni obowiązki Accounting Managera. Przy ścisłej współpracy z księgowością zajmuje się wszelkimi kwestiami związanymi z fakturami i nadzorowaniem płatności. Tworzy raporty i optymalizuje procesy na linii magazyn – dział handlowy. Odpowiedzialna jest za sprawny przepływ informacji pomiędzy pracownikami, naszą firmą oraz kontrahentami. Natalia to doskonale zorganizowana, ambitna, z entuzjastycznym podejściem do życia, miłośniczka podróży do Grecji. 

Cieszymy się, że Natalia jest częścią naszej załogi. Z okazji rocznicy dziękujemy Natalii za dotychczasową bardzo dobrą współpracę, za optymizm i wnoszenie radości do naszej ekipy. Życzymy Natalii dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów. Sobie życzymy, aby każda współpraca przebiegała w podobny sposób – owocnie, partnersko i z uśmiechem!